Chcete cestu podpořit?

Název s Michalem v sedle není pouze název cesty je to i myšlenka/nadsázka. Taková, že nepojedu sám. Pojedete totiž se mnou. Skrze články, které čtete a snad jsou i čitelné až na občasné gramatické chyby. Chtěl bych vás vtáhnout do děje, tak aby jste si připadali, že opravdu se mnou jste někde uprostřed pustiny. Měli by jste, promoknout až na kost, zapadat sněhem či se péct na saharském slunku. Situací, kdy bych uvítal opravdového společníka na cestě bude možná požehnaně ale musím se spoléhat sám na sebe a vás. Ono se to asi nezdá ale takový komentář ,,jeď, ty to zvládneš“, či jiné zvolání od druhého dokáže hodně nakopnout v momentě kdy už přestáváte věřit.

Články z cesty bych chtěl uveřejňovat jednou týdně na facebook stránce S Michalem v sedle a to v pondělí ráno. Říkal jsem si že by to bylo příjemné, tak do startu nového týdne. Další možností, jak se dozvědět něco z cesty je poslouchat rádio Rockmax, kde jednou za 5týdnu poběží rozhovor z cesty.

Několik z vás jede dokonce se mnou na motorce skrze svoje jméno nebo přezdívku. Byla to jednorázová možnost jak nastartovat cestu a roztlačit motorku. Tímto děkuju všem co se zapojili a podpořili mě. Díky

S hledáním podporovatelů však nemohu přestat, jelikož rozpočet cesty bude asi hodně velký a já jsem jen obyčejný kluk co má výdrž, odhodlání a něco málo. Každopádně na kolik to zhruba vyjde budu vědět až projedu první kontinent Afriku. Přeci jen očekávám velký rozdíl mezi tím jak se jezdí po Evropě a tím co bude mimo náš kontinent.

Odhadem dvě koruny mě posouvají o jeden kilometr dopředu. S tím že várka pěkných kvalitních triček z bavlny už je doma a je to možnost, jak cestu můžete posunout dále. Náhled na trička níže. Velikosti jsou M, L, XL, XXL (menší či vetší lze také doobjednat).

F516C48D-EAD5-4AB2-A578-87A5B174C101.png

Cena 370,- za pískové triko, v ceně je i poštovné za jeho odeslání na vaši adresu. Červené a modré je o něco málo dražší a to 420,- opět v ceně je již zahrnuto poštovné. Ke každému tričku je i kvalitní samolepka ,,S michalem v sedle“

cropped-logo1.jpg

A jak si vlastně lze objednat? Vše se začíná balit na základě zaslané částky za tričko na účet, kde do zprávy pro příjemce uveďte variantu, velikost kterou chcete a kolik kusů a také adresu pro zaslání.

Příklad objednávky:  2x M červené, Miroslav Koňáček, Růdnická 231, Vacenovice 69606

Tričko obdržíte do tří týdnů od objednání. Proč za tak dlouho? Je to z důvodů, kdyby triko nebylo skladem a muselo by se vyrobit. Jinak standardně počítám s dodáním do 5ti pracovních dní.

Kdo by mě chtěl podpořit jenom tak, bez trička, bude otevřen stejný účet: 1017616025/3030 kam lze poslat jakoukoli částku. Všem co projekt podpoří finančně budou jejich jména uvedena na webu a počítám s nimi i do knihy, která po cestě vznikne.

Děkuju všem co mi věří a všem co mě podporují v této cestě. Mějte pěkný den a já jedu dál!

číslo účtu pro objednávky: 1017616025/3030

Již mě podpořili finančně a tím jim děkuji.

Petr Jüngling, Vendulka Šefrnová,  Honza Prušák,  Markéta Vaňková, Mamka, Václav Mikulčík,  Katka Linhartová,  Jan Bolek, Marek Toman,  Jan Vacenovský, Mirek Vaculka, [ Jenda, Anička, Jeníček, Pepísek Slámovi ], Robert Raiskub, Lukáš Diviš, Vladislav Mořický, Dan&Kika, Míra Šimek, Tomáš Ryba, Jan Fišman, kamarádi od Zubra, P+P Rybovi, lumír Konečný, Peťa Tomčala (doktor), Karbous, Antonín Měchura, Pavel Zemánek, Dalibor Kuda, Českem Nečeskem, Martin Pešík, Eva Vaňková, Alena Vańková, manželé Bachmanovi, Rostislav Rylka, Miroslav Koutný, Helena Váňová, Jakub Smištík,

přátelé z rozlučkové/narozeninové akce

Vytvořte si web nebo blog na WordPress.com

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: